Латинські знайомства в Костянтинівка Україна

В рамках проекту учасниками будуть напрацьовані пакети проектних пропозицій до використання спадщини в ОТГ. Назва проекту: Інтеграція у вищу формальну освіту навчальної дисципліни «арт-маркетинг»: розробка посібника та онлайн-курсу для викладачів. Повна назва організації: Фізична особа підприємець Малиш Ольга Олександрівна. Міста реалізації: Україна, Дніпро,.

Костянтинівка | Знайомства 💗 | Донецька область — mistaUA

Опис проекту: Проєкт передбачає розробку методичних матеріалів навчальної дисципліни «арт-маркетинг» для їх подальшого впровадження у програмах вищих навчальних закладів України. Зокрема, буде розроблений посібник дисципліни та підготований онлайн-курс для викладачів.

В основу матеріалів проєкту ляжуть: 1 матеріали пілотного курсу з арт-маркетингу, який був реалізований командою спільно з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» у році, 2 відгуки студентів пілотного курсу, а також 3 результати напрацювань двох науково-практичних конференцій, запланованих у рамках проєкту. Матеріали будуть розміщені на лендингу проєкту у загальному доступі. Назва проекту: Лабораторія українського доку. Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна. Мета - розвинути, удосконалити та завершити роботу над підготовкою промоційного пакету майбутнього фільму для подальшого пошуку партнерів та інвесторів під час участі в міжнародних пітчингах, семінарах, фондах.

Завдання лабораторії — знайти проєкти з потенціалом для розвитку, допомогти авторам розвинути свої ідеї та отримати унікальні професійні знання та навички.

Проєкт включає наступні етапи — лекторій для широкої аудиторії 3 лекції та індивідуальні сесії для попередньо відібраних професійним журі проєктів. Очікувані результати — 5 потенційних фільмів з готовим промоційним пакетом. Назва проекту: «Пастель:contemporary». Повна назва організації: Комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» Чернігівської обласної ради. Чернігів, Чернігівська область, Україна,. Опис проекту: Сучасне мистецтво є плюралістичним у підході до вибору автором конкретного медіуму.

Водночас, важливим лишається і принцип збереження мистецької традиції: від митця до учня. Євген Кріп, видатний український митець, учень Романа Сельського, створив унікальну сучасну манеру письма пастеллю, яку передав своєму учню Євгену Шаповалову.

Сайт міста Костянтинівка

Проект «Пастель:contemporary» має на меті викликати суспільний інтерес та передати основи цієї техніки майбутньому поколінню українських митців через: проведення 2-х тижневого курсу інтенсиву з групою учнів у м. Назва проекту: Охорона здоров'я та профілактика захворювань через бібліотеки та літературу. Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "Бібліотечна країна". Міста реалізації: Київ, 5 пілотних громад в різних регіонах,.

Назва проекту: Експериментальна майстерня з композиції. Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Синєпупова Наталія Євгенівна, проводить власну господарську діяльність під знаком для товарів та послуг брендом «School of visual communication», діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця від Опис проекту: Експериментальна навчальна майстерня з композиції.

Теми практичного дослідження: «Колаж, digital-колаж, VR: багатовимірна обіцянка глядачеві», «Вільна композиція: колажне мислення в дизайні, рекламі, візуальних комунікаціях. Від випадковості — до системи». Системна підготовка спеціалістів, які за рахунок інноваційних знань та навичок, розуміння їх доцільного застосування, зможуть стати лідерами культурних перетворень, задавати вектори змін, робити якісний продукт інформаційно-комунікаційного характеру. Назва проекту: Програма Бізнес Ази для Митців - БАМ. Повна назва організації: Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "ПАРЕА".

Опис проекту: Сучасний світ розвивається супер швидкими темпами. Мистецька галузь також значно змінилась у 21 столітті, а також прийоми ведення бізнесу, тенденції у комерційному секторі арту, маркетингу та самопрезентації, онлайн банкінгу. Усі галузі економіки та в тому числі і мистецька — переходять в онлайн формат завдяки пандемії та сучасних економічних викликів. Щоб митці почувалися себе впевнено в бізнес-процесах та співпраці з маркет-плейсами та могли пристосуватися до нових онлайн реалій, ми пропонуємо їм освоїти освітню програму та тренінг з базових основ бізнесу, маркетингу та основ онлайн-банкінгу у розрізі користувачів.

Прикладні тренування в рамках освітньої програми допоможуть митцям зрозуміти нові прогресивні методи впровадження методики сучасного онлайн-маркетинга, що допоможуть само просуванню та самопрезентації а також активації їх арт-бізнесів в інтернеті. Такі знання значно активують український арт-ринок онлайн. Назва проекту: "Є-ТОМУС"- 2 "Єврейська традиційна освіта в модерному українському суспільстві". Повна назва організації: ЦЕНТР ЄВРЕЙСЬКОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ.

Міста реалізації: Київ, онлайн,. Опис проекту: Проєкт спрямовано на створення навчально-методичного забезпечення для імплементації освітньої програми курсів підвищення кваліфікації з теорії та методики викладання дисциплін юдаїки для освітян, діячів науки та культури у галузі єврейської формальної, неформальної й інформальної освіти. В результаті буде розроблено навчальні матеріали, тестові завдання, відео-лекції та презентації до модулів освітньої програми та веб-платформа курсів підвищення кваліфікації освітян, діячів науки та культури у галузі єврейської формальної, неформальної й інформальної освіти.

Назва проекту: Меценат. Грантовий менеджент для культурної сфери та креативних індустрій. Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кравцов Григорій Юрійович.

Main navigation

Опис проекту: "Меценат" - це проект створення та наповнення тематичного Ютуб-каналу, завдання якого дати представникам української сфери культури та креативних індустрій доступ до грантових інструментів не тільки в УКраїні, але і з боку численних міжнародних фондів та організацій. Серія відео, що виходитиме кожні 2 тижні протягом 6 місяців - загалом 12 відео, присвячених правилам т а прнципам підготовки грантових проектів в культурній сфері, розбору ключових фондів Европейського союзу, США, можливостей міжнародних організацій простою і зрозумілою мовою, з прикладами на реальних кейсах.

В результаті представники сектору культури та креативних індустрій матимуть дієвий інструмент для розширення власних ініціатив як в матеріальному, так і в географічному відношенні, додаткові можливості до експорту культурного продукту, будуть створені нові робочі місця. Повна назва організації: Громадська організація "Народна допомога Україна". Міста реалізації: Чернівці, Чернівецька область, Мигове,.

Опис проекту: Проект передбачає розробку навчальних програм для двох секторів: «культурна спадщина» та «дизайн». Заходи проекту спрямовані на формування та розвиток компетенцій у дієвців обох секторів, а за результатами навчальних модулів, вивченням запиту на змістове наповнення навчальних програми та кращих практик неформальної освіти, учасниками навчання будуть розроблені інновативні крос секторальні проекти. Для посилення взаємодії гравців передбачено: проведення фінального нетворкінгового онлайн заходу з мережування у форматі майстерні та конкурсу на менторську підтримку для розвитку ідеї проекту.

Особливістю проекту є компонування навчальних програм для суміжних секторів з метою створення якісно нових проектів та культурних продуктів. Назва проекту: Школа-студія театру оперети "Перезавантаження". Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети". Міста реалізації: місто Київ,. Опис проекту: Школа-студія театру оперети «Перезавантаження» - це культурно-освітній проєкт, який впроваджується в Національному театрі оперети задля розвитку мистецтва в цілому, музичного та театрального жанру в Україні, зокрема.

Головною метою проєкту є створити базу, для надання здобувачам студійцям, вікова категорія років початкових та базових знань, а також практичних навичок та умінь для формування мистецької компетенції. Втілення проєкту сприятиме розвитку молодіжної творчості та професійному становленню митців. Курс школи, в рамках Гранту, розрахований на два навчальних місяці, а на базі школи, буде створено кілька освітніх роликів, які будуть представлені на загал на сайті школи та у соціальних мережах. Назва проекту: Відкритий онлайн-курс менеджменту культурних проєктів для малих міст.

Повна назва організації: Громадська організація «ГЕРОЇ. Міста реалізації: Вся Україна,.


  • Головна | Національний університет «Львівська політехніка»;
  • знайомства метро в Павлоград Україна!
  • Тадеуш Костюшко.

У році буде розроблено першу частину платформи, на якій будуть розміщені 9 уроків у 3-х напрямках - сценарна майстерність, операторська та монтаж та проходження уроків учнями-учасниками. Надалі платформа передбачає розміщення освітніх матеріалів для навчання, підготовки та виконання завдань, а також пряму взаємодію з майстрами-експертами галузей кінематографії, журналістики та медіа. Створення освітньої платформи онлайн, що надаватиме актуальні знання у галузях кінематографу та підтримувати творчий розвиток підлітків з прифронтових зон ООС.

Назва проекту: Театральні майстерні "Безкордоння". Запитувана сума від УКФ: 0. Повна назва організації: Громадська організація «Незалежні культурні ініціативи». Міста реалізації: Київ, Київ,. Опис проекту: Освітня програма з театрального мистецтва для підлітків з вадами зору має на меті сприяти включенню в суспільство підлітків з вадами зору та розповсюджувати нові методи інклюзивної мистецької освіти серед фахівців неформальної освіти. Освітня програма втілюється партисипативним методом - учасники працюють над театральною постановкою, основним виразним засобом якої є аудіальний компонент, вони є спів-авторами методів роботи та драматургічного матеріалу.

За результатами освітньої програми командою розробляються методичні рекомендації по роботі з молоддю з вадами зору методами театру.


  • знайомства з вашими в Ковель Україна.
  • знайомства з полісом в Трускавець Україна!
  • Навігаційне меню!

Фахівці з регіонів України опановують нові методи інклюзивної мистецької освіти - беруть участь у відкритих онлайн заняттях і знайомляться з напрацьованими інструментами. Назва проекту: НА. Скарби Ірану. Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Бюро науково-технічної експертизи «АРТ-ЛАБ». Опис проекту: Проєкт пропонує альтернативну освітню програму в галузі сучасних мультидисциплінарних методологій дослідження культурної спадщини.

У рамках проєкту буде вперше здійснено комплексне історичне, типологічно-стилістичне та фізико-хімічне дослідження 27 преметів іранського художнього металу 10—початку 18 століть з колекції Музею Ханенків. Це зібрання є унікальним за своїм історичним та художнім значенням для України. Дослідницький процес та його результати будуть представлені студентам та професіоналам у рамках лекцій, майстер-класів, практичних занять і семінару.

Результати проєкту будуть доступні у вигляді навчального матеріалу, методичного посібника і у форматі тематичної освітньо-інформаційної виставки у Музеї Ханенків, яка відбудеться в офлайн і онлайн форматах. Назва проекту: Школа ораторського мистецтва для бібліотекарів. Повна назва організації: Комунальний заклад "Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Міста реалізації: Чернігів, Чернігівська область,. Опис проекту: Чернігівська обласна унверсальна наукова бібліотека ім. Короленка — методичний центр для бібліотек області, проводить заходи спрямовані на підвищення професійної кваліфікації бібліотекарів.

Зважаючи на професійну необхідність володіння навичками ораторського мистецтва, виникла ідея проєкту "Школа ораторського мистецтва для бібліотекарів". Метою проєкту є сприяння підвищенню кваліфікації бібліотекарів Чернігівської області задля професійного та особистісного розвитку, підвищення престижності професії, популяризації навчання протягом життя, сприяння удосконаленню української мови, підвищення якості обслуговування користувачів бібліотек.

Часто задавані питання про Репетитор Латинь

Досягнути мети команда проєкту планує шляхом розробки освітньої програми, проведення онлайн-навчання для 20 бібліотекарів та запису 12 відеолекцій з ораторського мистецтва, а також популяризації відеолекцій через сайт бібліотеки та канал на ютубі задля розширення аудиторії проєку та охоплення, як бібліотекарів, так і громади загалом. Назва проекту: DesignKIDS: креативне лідерство в навчанні.

Other cities Donetsk

Міста реалізації: Рівне, Рівненська область,. Опис проекту: Розробка навчальних курсів для дітей та молоді з предметного дизайну, архітектурного та дизайн мислення, кругової економіки. Назва проекту: ПроМайновіПрава, або абсолютна величина мистецтва. Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛО НЕТ".

Програма створена для митців з залученням лідерів думок серед мистецької екосистеми. Метою проєкту є розвиток правової культури та обізнаності митців задля збільшення впливу мистецтва і креативності у суспільстві. Київ, Донецька та Луганська обл. Результатом проєкту стане онлайн курс на платформі Prometheus.